Nieprzycinany żywopłot wzdłuż Alei Bielskiej zagraża bezpieczeństwu pieszych. Czytelnicy informują, my publikujemy

noweinfo.pl 3 godzin temu

W cyklu „Nowe Info, słucham” publikujemy, zapewniając anonimowość, interwencje czytelników (niekiedy wraz z przysłanymi do nas zdjęciami) na temat m.in. zauważonych przez nich nieprawidłowości, ciekawostek lub komentarze dotyczące spraw publicznych.

Czytelnik z Tychów: – Zgłaszam problem z zarośniętym, nieprzycinanym żywopłotem oddzielającym chodnik dla pieszych od ścieżki rowerowej wzdłuż Alei Bielskiej. Sytuacja taka stwarza niebezpieczeństwo dla pieszych, rowerzystów i kierujących hulajnogami.

Szczególnie niebezpiecznie jest na przejściu dla pieszych na wysokości bloków: Aleja Bielska 60-64 oraz Aleja Bielska 66-72. Pieszy ma ograniczoną widoczność. Może dojść do zderzenia z gwałtownie poruszającym się użytkownikiem hulajnogi elektrycznej czy z rowerzystą. Przesyłam kilka zdjęć z tego miejsca. Mam nadzieję, iż po nagłośnieniu sprawy Urząd Miasta gwałtownie rozwiąże sytuację.

Na marginesie dodam, iż władze Tychów nie pomyślały, jak bezpiecznie w tym miejscu dojść do samochodów zaparkowanych w zatokach wzdłuż jezdni.
Aby zgłosić interwencję, należy zatelefonować do redaktora portalu „Nowe Info” tel. 793 450 410, 739 290 210) lub napisać e-mail na adres: [email protected], [email protected]
Idź do oryginalnego materiału