Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zdarzenia drogowego na ul. 3 Maja w Bielsku-Białej, gdzie doszło do zderzenia autobusu MZK i dwóch osobówek. Na miejsce dotarl ratownik BPR na motocyklu.
Trwają czynności służb ratunkowych. Dwie osoby odwieziono do szpitala. niedługo więcej informacji.











