Wczoraj (26 czerwca) doszło do tragicznego w skutkach wypadku na drodze krajowej nr 44 w Przeciszowie, w którym zginął 75-letni mężczyzna.
Po godzinie 15.00 ze stacji paliw przy ulicy Krakowskiej wyjeżdżał Volkswagenem 75-latek z Przeciszowa.
– Jak ustalili policjanci zderzył się z Seatem, który kierował 21-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego. W wyniku zderzenia poważnych obrażeń ciała doznał kierowca Volkswagena. Pomimo natychmiastowo przeprowadzonej reanimacji jego życia nie udało się uratować. W trakcie prowadzonego śledztwa ustalone zostaną szczegółowe okoliczności tej tragedii drogowej – informuje aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.





![[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek i autobusu w centrum. Jeden z samochodów dachował](https://img.bielsko.info/2026/06/zderzenie_trzech_pojazdow_na_ul_3_maja_w_bielsku_bialej_27_06_2026_9757.jpeg)







