Wypadek z udziałem motocyklisty w Wieruszowie. Mężczyzna trafił do szpitala.
Jak ustalono 34-latek kierując motocyklem marki Suzuki jechał w kierunku miejscowości Klatka. W trakcie jazdy stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze drogi w następstwie czego motocyklista upadł na jezdnię. Był trzeźwy i w wyniku odniesionych obrażeń został przetransportowany do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
-mówił Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji.










