Powiat wieruszowski: wypadek z udziałem motocyklisty

radiozw.com.pl 2 godzin temu

Wypadek z udziałem motocyklisty w Wieruszowie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Jak ustalono 34-latek kierując motocyklem marki Suzuki jechał w kierunku miejscowości Klatka. W trakcie jazdy stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze drogi w następstwie czego motocyklista upadł na jezdnię. Był trzeźwy i w wyniku odniesionych obrażeń został przetransportowany do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

-mówił Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji.

Idź do oryginalnego materiału