Wyrok dla księdza za jazdę po alkoholu. Jechał w Wielki Piątek do McDonald's

wiadomosci.wp.pl 9 godzin temu
Sąd Rejonowy Lublin-Zachód skazał ks. Konrada Ż. za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości. Duchowny ma zapłacić 5,4 tys. zł grzywny, a sąd orzekł też czteroletni zakaz prowadzenia pojazdów oraz przepadek samochodu. Według lokalnych mediów duchowny jechał do restauracji McDonald’s, gdy został zatrzymany przez policję.
Idź do oryginalnego materiału