Tragedia podczas interwencji w Kołobrzegu. 35-latek zmarł po policyjnej akcji

wiadomosci.onet.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Polska policja (zdj. ilustracyjne)


Nocna interwencja policji w Kołobrzegu zakończyła się śmiercią 35-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze zostali wezwani do agresywnej osoby, która według zgłoszenia miała być pod wpływem środków psychotropowych i alkoholu. Pomimo długotrwałej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować — informuje TVP Info.
Idź do oryginalnego materiału